www.galandinimopaslaugos.lt
Kokybiškai ir greitai galandame diskinius pjūklus, grąžtus, frezas ir kitus įrankius už prieinamiausią kainą Lietuvoje !   


Apie mus

Nepaslaptis, jog deimantiniai įrankiai yra plačiai naudojami daugelyje sričių ir palengvina ne vienos kompanijos darbo procesą. Tačiau praėjus ilgesniam laiko tarpui nuo įsigijimo ir esant didelei darbo apkrovai šie prietaisai gali atšipti ir nebetarnauti kaip ankščiau. Tai gali tapti sulėtėjusio darbo proceso bei kokybės priežastimi, reikalaujančia daugiau laiko ir papildomų išlaidų.

Šių įrankių keitimas yra brangus todėl jiems atšipus mūsų kompanija siūlo sprendimą – deimantinių įrankių galandimą. Tai yra praktiškas pasirinkimas iškilusiai problemai, sumažinantis išlaidas ir prailginantis įrankio tarnavimo laiką. Darbas su pagaląstu įrankiu vėl taps našus ir pavyzdingas, bei sumažins proceso metu sugadinamų medžiagų kiekį. Darbus atliekame moderniomis, vokiškomis staklėmis – OTOMAT 96 garantuojančiomis aukštos kokybės rezultatus.

Mūsų įmonė atsižvelgia į individualius kiekvienos kompanijos bei kliento poreikius ir taupydama jūsų laiką siūlo įrankių paėmimo paslaugą: atšipusi įrankį mes galime paimti, pagaląsti ir gražinti atgal. Mūsų komanda yra pasiruošusi pakonsultuoti ir atsakyti į visus turimus klausimus susijusius su deimantinių įrankių galandimu, padėti išspręsti iškilusias problemas

 

Mūsų teikiamos paslaugos:  

  • Deimantinių be kietmetalinių grąžtų galandimas
  • Kotinių frezų galandimas
  • Diskinių pjovimo pjūklų galandimas
  • Įrankių remonto darbai